نهال

در نهال چه می‌گذرد؟

نهال قدیمی‌ترین گروه ازتا بوده، گروهی خوش‌بنیه و رنگارنگ، پرشور و گرم. نهال همیشه ارائه‌های پروپیمان دارد و مشتاقان یادگرفتن و جستجو. یک‌سوم اعضای نهال معلمان یا مربیان جوان و حرفه‌ای هستند و نیروی رشد و سرسبزی در نهال به کمال.
میانگین سنی
0 +
تعداد کتاب
0 +
ماه فعالیت
0 +
عضو فعال
0 +

کتاب

رمان زن در ریگ روان، اثر نویسنده و متفکر مشهور و مورد ستایش ژاپنی کوبو آبه، هسته و ماهیت یک اسطوره، حس تعلیق و رمانی اگزیستانسیالیستی (هستی گرایانه) را با هم ترکیب می کند که نتیجه ی آن، داستانی شگفت انگیز است. یک حشره شناس تازه کار که به سفری به کنار دریا رفته است، آخرین اتوبوس به مقصد محل زندگی اش را از دست می دهد و مجبور به ماندن می شود. به او اتاقی موقتی در انتهای یک زاغه ی پهناور شنی داده می شود تا شب را در آن جا بگذراند. اما صبح فردای آن روز، هنگامی که قصد ترک محل را دارد، متوجه می شود که اهالی روستا، نقشه های دیگری برای او در سر می پرورانند. او خود را در آن جا اسیری می یابد که ظاهرا هیچ راه فراری برایش وجود ندارد و مجبور به پارو کردن تپه های شنی ای می شود که مدام درحال پیشروی هستند و روستا را تهدید به نابودی می کنند. تنها همراه و مصاحب او، زن جوانی عجیب و مرموز است.

تسهیلگر

فریبا اقدامی هستم. ادبیات فارسی خوانده‌ام و در ادبیات کشورهای دیگر پیوسته غوطه می‌خورم. خواندن شعر و روایت و تماشای آدم‌ها وقت گفتگو برایم مثل آب و هوا و خوراک ضروری ست. تلاش می‌کنم آدم‌ها و مدرسه‌های بیشتری بخوانند و بنویسند. از سروکله‌زدن با مسئله استقبال می‌کنم.

زمان

سه‌شنبه‌ها ۲۰:۳۰ - ۲۲

موضوع گروه

عمومی

شیوه برگزاری

آنلاین

وقتی خواهرم گفت بیا یه گروه کتاب‌خوانی عضو شو‌ خیلی خوش می‌گذره باورش نکردم. با کلی اصرار خودش من رو ثبت نام کرد. با بی‌میلی جلسه اول اومدم و الان بیشتر از یک ساله که حتی دلم نمی‌خواد جلسه‌ای ازش رو از دست بدم.

گلریز احتیاطی

عضو گروه نهال

یک روز رایگان مهمون نهال باش!

یک روز رایگان مهمان گروه نهال باش!

یک روز رایگان مهمان گروه نهال باش!

اعضای گروه نهال

اعضای گروه نهال

تاریخچه کتاب‌های گروه

شازده احتجاب
شازده احتجاب
در برابر استبداد
در برابر استبداد
سهراب‌کشی
سهراب‌کشی
قدرت بی‌قدرتان
قدرت بی‌قدرتان

تاریخچه
کتاب‌های گــــــــروه

شازده احتجاب
شازده احتجاب
در برابر استبداد
در برابر استبداد
سهراب‌کشی
سهراب‌کشی
قدرت بی‌قدرتان
قدرت بی‌قدرتان

برای مشاوره یا ثبت‌نام ما اینجا هستیم

سدجاد

من سدجادم، معمولا اصرار دارم یه «د» به وسط اسمم اضافه کنم؛ چون اینجوری به خودم نزدیک‌تره. دانشگاه رو نصفه ول کردم، یه داستان‌فروشی به اسم ریدتودریم دارم و نون شبم رو از مارکتینگ در میارم.از دیدن چیزها همون شکلی که هستن خوشم میاد. حفره‌ها و تیرگی آدم‌ها من رو به خودشون بیشتر از زیبایی‌هاشون جذب می‌کنن.در نهایت آدم تو دو سه خط نوشته جا نمی‌شه.