آگاه

در آگاه چه می‌گذرد؟

گروه آگاه با هدف خواندن کتاب‌های غیرداستانی در زمینه توسعه آگاهی و مهارت‌های فردی تشکیل شده است. در آگاه کتاب‌ها با نگاه کاربردی بودن در زندگی روزمره خوانده می‌شوند و مسائل مختلفی مانند مرگ، زندگی، هنر گفتگو، عدالت، تمرکز، سوگیری‌های شناختی، شجاعت، کار و… از موضوعات رایج در جلسات و کتاب‌های آگاه است.
میانگین سنی
0 +
تعداد کتاب
0 +
ماه فعالیت
0 +
عضو فعال
0 +

کتاب

این کتاب با تمرین‌های تعاملی و آزمایش‌های فکری جذاب به شما کمک می‌کند تصمیمات مهم گذشته‌تان را تحلیل کنید و ایرادات تصمیمات آینده‌تان را از بین ببرید. چه بخواهید در مورد سرمایه‌گذاری تصمیم‌گیری کنید، چه مشغول ارزیابی یک پیشنهاد کاری باشید و چه سعی داشته باشید مسائل زندگی عاشقانه‌تان را حل کنید، چگونه تصمیم بگیریم کلید رسیدن به نتیجه های بهتر و افسوس‌ خوردن‌های کمتر است.

تسهیلگر

محسن پوربصیر هستم. سال ۷۰ متولد شدم و مهندسی صنایع خوندم. به توسعه کسب‌وکارهای آنلاین علاقه‌مندم و فکر می‌کنم کتاب خوب، باید عمیق و تو جمع خونده بشه.

زمان

جمعه‌ها ۱۴ - ۱۵:۳۰

موضوع گروه

توسعه فردی

شیوه برگزاری

حضوری

آگاه گروهیه که دور هم راجع به دغدغه‌های مشترک و اصلی‌مون گپ می‌زنیم، تجربه‌های ارزشمند و جالب زندگی همدیگه رو می‌شنویم و یاد می‌گیریم چجوری در کنار هم به نسخه بهتری از خودمون تبدیل بشیم.

پیمان

عضو گروه آگاه

یک روز رایگان مهمون آگاه باش!

یک روز رایگان مهمان گروه آگاه باش!

یک روز رایگان مهمان گروه آگاه باش!

اعضای گروه آگاه

اعضای گروه آگاه

تاریخچه کتاب‌های گروه

تاریخچه
کتاب‌های گــــــــروه

برای مشاوره یا ثبت‌نام ما اینجا هستیم

سدجاد

من سدجادم، معمولا اصرار دارم یه «د» به وسط اسمم اضافه کنم؛ چون اینجوری به خودم نزدیک‌تره. دانشگاه رو نصفه ول کردم، یه داستان‌فروشی به اسم ریدتودریم دارم و نون شبم رو از مارکتینگ در میارم.از دیدن چیزها همون شکلی که هستن خوشم میاد. حفره‌ها و تیرگی آدم‌ها من رو به خودشون بیشتر از زیبایی‌هاشون جذب می‌کنن.در نهایت آدم تو دو سه خط نوشته جا نمی‌شه.