اهالی ازتا
نوبل خوانی
نوبل خوانی
دوشنبه ها - ساعت 18 تا 20
ما در زمینه‌های مختلف، کتاب‌های برتر دنیا رو می‌خونیم و هر هفته با هم در مورد این کتاب‌ها به گفتگو می‌نشینیم. گاهی هم مناسبت‌های مختلف رو جشن می‌گیریم، ولی ببش از همه‌ی اینها ما به هم و این جمع دلبسته شدیم.
کالوینو
کالوینو
جمعه ها - ساعت 16 تا 17:30
ما در گروه کالوینو معتقدیم هیچ‌چیزی بهتر از مطالعه تجهیزمون نمی‌کنه. برای همین داستان و نمایشنامه و تاریخ می‌خونیم، می‌شنویم و گفتگو می‌کنیم. از همه جای دنیا به‌خصوص از ایران معاصر می‌خونیم، تا با هم هر چه بیشتر همدل و همراه بشیم و دنیایی بهتر بسازیم؛
ماهور
ماهور
یکشنبه ها - ساعت 18 تا 19:45
گروه ماهور در۶ آبان ۱۳۹۷ شروع به کار کرد. در این دو سال به‌تدریج دلگرمی‌مان به گروه و حساسيت‌مان به حروف و واژه‌ها بیشتر شد. ما فقط كتاب نمی‌خوانیم. عطش آگاهـی داریم، آنقــدر كه علاوه بر گفت‌ و گو و مطالعه، آنچه تخصص و دانش داشتيم در جلسه‌های هفتگی به شکل ارائه‌های مستقل به هم یاد دادیم.
ساحل
ساحل
دوشنبه ها - ساعت 16 تا 18
ساحل که گروه کودکان ۱۱ تا ۱۳ ساله‌هاست، روشن و شاد و شگفت‌انگیزه. برای بچه‌ها ساحل شاید اولین باره که یادگیری و خواندن رو با شور و هیجان و بازی و خنده تجربه می‌کنند و با هر کتاب لذت رو تجربه می‌کنند و امکان دوستی‌های تازه و تجربه‌ی تعلق خاطر به گروه.
گیومه
گیومه
سه شنبه ها - ساعت 21 تا 22:30
گیومه ششم اسفندماه ۹۷ شکل گرفت و برقرار ماند. گیومه شبیه آشنای همراهی ست که مطمئنی به رفتن ادامه می‌دهد و شتاب ندارد. این تداوم همراهی و دوستی و صمیمیت اعضا با هم می‌شود گیومه.
سرو
سرو
شنبه ها - ساعت 20:30 تا 22
پریدن تا
پریدن تا
جمعه ها - ساعت 17 تا 18:30
آفتابگردان
آفتابگردان
چهارشنبه ها - ساعت 9 تا 10:30
نهال
نهال
سه‌شنبه ها - ساعت 20 تا 21:30
دریا
دریا
پنجشنبه ها - ساعت 13:30 تا 15